Samorząd Uczniowski

10 marca 2017r. brałam udział w spotkaniu warsztatowym Przewodniczących Samorządów Uczniowskich z Gdańska, zorganizowanym przez Młodzieżową Radę Miasta. Podczas zajęć mieliśmy okazję lepiej się poznać i stworzyć schemat dalszej współpracy. Pierwszą wspólną akcją był „Dzień Szczęścia”, który odbył się w naszej szkole 17 marca w dniu św. Patryka, patrona Irlandii. Kolejny projekt mamy nadzieję przeprowadzić już w kwietniu.

Klaudia Bielicka
Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

Do wyborów na przewodniczącego Rady Uczniowskiej zgłosiły się następujące osoby:

1. Klaudia Bielicka 2c
  2. Oliwia Szumska 2c
  3. Kuba Kowalski 2a

Wszystkich kandydatów prosimy o przeprowadzenie atrakcyjnej kampanii wyborczej.

Powołajcie swój sztab wyborczy. Przygotujcie ciekawy program i reklamujcie się na przyciągających wzrok plakatach. Wręczajcie ulotki ze swoim zdjęciem. Zorganizujcie spotkanie z wyborcami. Bądźcie widoczni i aktywni.

Wszystkich chętnych do pracy na rzecz środowiska szkolnego zapraszamy do wzięcia udziału w wyborach na przewodniczącego SU.

5 października 2016 r.

Ważne terminy:

1. Zgłoszenia kandydatów do 23 IX (piątek) do p. Jaworskiej lub Darowickiej.
  2. Kampania wyborcza od - 26 IX (poniedziałek) do 3 X (poniedziałek)
  3. Debata przedwyborcza - 4 X (wtorek).
  4. Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego – 5 X 2016 r. (środa)