Szanowni Państwo,

zapraszamy rodziców chcących wesprzeć swoje dzieci uczące się w szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w dokonaniu wyboru edukacyjno – zawodowego, na bezpłatne spotkanie pn. „Pomóż rozwijać skrzydła – czyli rola rodzica w wyborze zawodu”. Spotkanie odbędzie się 13 października 2016 r., godz. 15.00 – 17.00  w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Gdańsku -Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku. Jest jednym z cyklu warsztatów odbywających się w ramach akcji „Zaplanuj z głową swoją przyszłość edukacyjno - zawodową”.

 

Dzięki udziałowi w warsztatach rodzice dowiedzą się :

- co należy wziąć pod uwagę wybierając zawód i szkołę,

- w jaki sposób wspierać wybory edukacyjne dziecka,

- co składa się na potencjał zawodowy dziecka,

- jaka jest sytuacja na rynku pracy i czego oczekują pracodawcy.

 

Warsztaty prowadzone będą przez Klaudię Zagórowicz doradcę zawodowego z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku. Na każde z zajęć obowiązują wcześniejsze zapisy: telefonicznie pod numerem 58 323 72 30 bądź osobiście w siedzibie Centrum przy Heweliusza 11 w Gdańsku, I piętro, pok. 6.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu.

plakat.jpg

Więcej informacji na temat Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku i wyżej opisanego przedsięwzięcia można znaleźć na http://wup.gdansk.pl/artykuly/1175.html  lub https://www.facebook.com/poradnictwozawodowegdansk/ .

 

Z poważaniem

Klaudia Zagórowicz

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku

ul. Heweliusza 11

80-824 Gdańsk, tel.: 58 32 37 230

www.wup.gdansk.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   
© ALLROUNDER